Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie !
Za nami kolejny rok edukacji. Dzisiaj kończymy ten szczególny rok szkolny, który był pełen niespodzianek, wyzwań i niepewności dla całej naszej społeczności.
Na szczęście w dobrym zdrowiu, które jest przecież wartością nadrzędną, dotarliśmy do końca roku szkolnego. Kochani Uczniowie mamy wrażenie, że ten rok szkolny minął wyjątkowo szybko i żałujemy, że nie było nam dane zrealizować wszystkich planów
i zamierzeń, które rysowały nam się w głowie. Żywimy głęboką nadzieję, że za dwa miesiące spotkamy się w szkole, by na nowo mogła ona zatętnić życiem i energią, którą Wy Drodzy Uczniowie zapewniacie.
Odnosiliście sukcesy, te małe i te duże w wielu dziedzinach, co oznacza, iż Wasz potencjał i możliwości są nieocenione. Jesteśmy przekonani, że w nowym roku szkolnym będziecie kontynuować swój rozwój i swoje pasje.
Wielkie podziękowania kierujemy do Rodziców uczniów naszej szkoły, bo to Oni każdego dnia stanowili dla Was wsparcie na tej krętej, a w ostatnim okresie szczególnie wyboistej, szkolnej drodze do wiedzy. Dziękujemy Państwu Drodzy Rodzice, za wytrwałość, za Wasze wsparcie w tak trudnym czasie.
Dziś przyszła pora na chwilę wytchnienia, pora na zasłużony odpoczynek. Życzymy Wam, aby czas wakacji był naprawdę wyjątkowy i przede wszystkim bezpieczny.